Facebook Pixel

E - 9vīri

Ir jautājumi? Zvani 67842571
E - 9vīri Nr. 48/49, 2020
€3,90
Žurnāla apraksts

-  Ekonomists Uldis Osis par to, kāpēc šī krīze varētu nebūt tik briesmīga, kā daudzi prognozē.

- Reti ir tie gadījumi, kad mūsdienu Latvijā kādam izdodas uzrakstīt grāmatu, kuras tirāža pārsniedz pāris tūkstošus. Karīnai Račko tas ir izdevies jau četras reizes, un viņas panākumos vieni no svarīgākajiem vārdiem ir erotika un sekss...

-  Stāsts par to, cik dramatiskos apstākļos uz Latviju atceļoja pirmā aizsargmasku krava no Ķīnas un kā masku cenas visā pasaulē pāris nedēļu laikā pieauga piecdesmit reižu.

-  Deviņvīri nolēma sarīkot alternatīvu olimpiādi, noskaidrojot, kuras valstis dažādos rādītājos ir pelnījušas saņemt zeltas medaļas. Šajās spēlēs ir tikai uzvarētāji!

-  Banknošu kolekcionārs Pēteris Sičevs par dārgāko Latvijas naudaszīmi, banknotēm kā investīciju objektu un mīklaino sešstaru zvaigzni uz 500 latu banknotes.

-  Pagājušajā ziemā Deviņvīru iecienītākais riteņbraukšanas guru Krišjānis Ratiniks izdarīja to, kas jāizmēģina katram kārtīgam vīram, un kļuva par uzņēmēju, ārzemēs rīkojot sporta nometnes un ceļojumus. Viss sākās lieliski, bet tad kāds uhaņietis apēda sikspārni, un tagad “negribas pat iet ārā un braukt ar riteni...”

Lasīt vairāk 

Pērc šeit un lasi viedierīcē.
Lejupielādē lietotni.

  
E - 9vīri digitālo izdevumu arhīvs