* Vai ir pienācis laiks pārtraukt ēst tunci?
Zivis var būt ļoti veselīgas. Taču normatīvie akti pieļauj, ka lielākajās zivīs, piemēram, tuncī un zobenzivī, metildzīvsudraba līmenis drīkst būt līdz pat trim reizēm augstāks, un konservētajā tuncī tas var būt vēl augstāks.
* Saruna ar homeopāti ILZI ĢĒRMANI
Jau pirms sarunas homeopāte Ilze Ģērmane atklājās kā mātišķi iejūtīga un radoši asociatīva ar augu pasauli. Un teikumu: “Šobrīd uz palodzes uzraugu savu mazo puķuzirnīti’’ simboliski attiecināja uz jaunāko dēliņu. Šo viņas īpaši silto un starojošo personību veidojuši vecāki: akupunktūras un fitoterapijas ārsts Artūrs un homeopāte Baiba Tereško.
* Kā pārdzīvot menopauzi
HAT ir pieredzējusi gan strauju popularitātes kāpumu, gan kritumu. Lai arī šobrīd tā atkal kļūst pieprasīta, jaunākie pētījumi turpina uzrādīt potenciālos slēptos riskus. Ir sarežģīti noteikt, kurām sievietēm terapija varētu būt labvēlīga, kad to uzsākt, kādu no daudzajiem preparātiem lietot, kā arī kurām pastāv visaugstākais nopietnu blakusparādību risks – tostarp insults, demence un sirds slimības.
* Sargā savu ādu
Hormonālā nelīdzsvarotība var izraisīt visdažādākās ādas problēmas. Lai gan ādas stāvokli ietekmē arī citi faktori un slimības, hormonālo līdzsvaru bieži vien ir vērts pārbaudīt kā pirmo.
* Epifīze
Lai arī epifīze jeb čiekurveida dziedzeris ir pavisam mazs, tas pilda vairākas nozīmīgas funkcijas un būtiski ietekmē mūsu veselību un pašsajūtu.
* Sezonālā alerģija – siena drudzis
Pavasaris daudziem nozīmē arī siena drudža sezonas sākumu. Lai arī jūs, iespējams, ik uz soļa saskaraties ar antihistamīna reklāmām, ja vēlaties izvairīties no tādām blakusparādībām kā miegainība, reibonis, neskaidra redze, galvassāpes, sausa mute un domāšanas traucējumi, apsveriet iespēju izvēlēties homeopātiju.
* Šķietami nevainīgā piena sēnīte
Piena sēnīte jeb vaginālā kandidoze ir viena no visbiežāk sastopamajām sieviešu intīmās veselības problēmām. Kāpēc tā rodas, kādi ir tās simptomi, un kā no tās atbrīvoties?
* Saglabāt jauneklīgumu graciozi
Telomēru garums ir kā bioloģiskais pulkstenis, par kuru zina tikai retais. Keita Montāna atklāj patiesību par šo novecošanās biomarķieri.
* Veselīgais stress
Pozitīvais stress var nākt par labu gan augiem, gan cilvēkiem, saka grāmatas Good Stress: The Health Benefits of Doing Hard Things autors, raidierakstu vadītājs un labsajūtas platformas dibinātājs Džefs Krasno. Uzzināsiet, kā izmantot stresu veselības un ilgmūžības labā.