* Saruna ar astroloģi Žaneti Kordi. “Astroloģiskās prognozes var salīdzināt ar sinoptiķa darbu,” viņa saka. “Tās ir tikai prognozes. Tomēr reizēm tas ir izšķirīgi.”
* Prāta dziedinošās spējas. Placebo efekts varētu šķist iluzors, taču zinātne ir pierādījusi, ka ticība patiešām ietekmē bioloģiskos procesus. Abējādi: ja tic pozitīvam iznākumam, pozitīvi, ja negatīvam – negatīvi.
* Zaudētās un iegūtās dzīves minūtes. Ir precīzi uzskaitīts, cik minūtes no veselīgas dzīves laika, kad nemoka nekādas slimības, atņem pica, hotdogs, desa un vistu spārniņi un cik šādas dārgās dzīves minūtes piešķir augļi, rieksti, pākšaugi un jūras produkti. Ēdot var krāt un var šķērdēt savu dzīves laiku.
* Briļļu vietā – C vitamīns. Angļu ārste Dr. Sāra Maihila iesaka, kā ar C vitamīnu novērst tālredzību un citas “ar vecumu” saistītas acu problēmas.
Lasīt vairāk
* 9 soļi, ko spert, lai izvairītos no atkārtota infarkta. Viens no šiem soļiem – neraizēties un nedusmoties, jo raizēšanās vairāk nekā divas reizes var palielināt infarkta risku un arī dusmas un naidīgums var izraisīt infarktu.
*Atgūstam hormonu līdzsvaru. Pat visniecīgākais hormonu disbalanss var radīt veselības problēmas. Skaidrojam, kā izlīdzināt estrogēna pārsvaru un testosterona trūkumu.
*Jogas praktizētājas Amalas Agneses Vīksniņas atziņas. “Jogā viens no fundamentāliem dzīves principiem ir ahimsa – nevardarbība. Neesi ciešanu avots citiem, un būsi laimīgs!” Amala citē Ļevu Tolstoju, kurš teicis – kamēr būs kautuves, būs kaujas lauki –, un min, ka vardarbības loku var pārraut, vien nepiedaloties tajā.
* Diēta pret Alcheimeru un citām smadzeņu vainām. Pareiza pārtikas izvēle atsevišķos gadījumos patiešām nostrādā kā zāles, un ketogēnā diēta tam ir labs apliecinājums.
* Maģiskās domāšanas pandēmija. Psihologi, antropologi un citi speciālisti atzīst, ka maģija palīdzējusi cilvēcei izdzīvot daudzās krīzēs un var palīdzēt arī tagad.