* Pretsāpju līdzekļu ilgtermiņa efekts. Medikamenti, kas ir radīti, lai atvieglotu sāpes, patiesībā varētu ilgtermiņā neļaut tām rimties.
* Kā izvairīties no demences? Tam, ko ēdam un dzeram, ir liela nozīme prāta spēju uzturēšanā, bet tikpat nozīmīga, ticiet vai ne, ir pat radio klausīšanās.
* Saruna ar uzturzinātnieci Silviji Ābeli. Viņa specializējas darbā ar bērniem, kam ir autiskā spektra traucējumi un uzmanības deficīts un hiperaktivitāte un atzīst, ka sakārtota gremošana noteikti ietekmē arī smadzeņu darbību.
* Ko vērts zināt par hormonu aizstājterapiju. Laikā, kad menopauzi uzskata gluži vai par slimību, no kuras sievietes jāārstē, hormonu aizstājterapija piedzīvojusi renesansi. Ko liecina jaunākie fakti, tostarp par tā sauktajiem bioidentiskajiem hormoniem?
Lasīt vairāk
* Visveselīgākā tēja. Izrādās, ja vērtē antioksidantu daudzumu, tad hibiska jeb karkadē tēja pārspēj vismaz 280 dzērienus, ieskaitot veselīguma ziņā izslavēto zaļo tēju.
* Ēdiens, ko, iespējams, nemaz nevajadzētu ēst. Ģenētiskā pārveidošana ļauj iegūt vairāk un izturīgākus augus, taču vai mēs zinām, kādu ietekmi tas atstāj uz mūsu organismu?
* Stiprinām kaulus! Funkcionālās medicīnas speciāliste Ivonna Kārnija iesaka sešus veidus, kā pasargāt sevi no osteoporozes.
* Holistiska pieeja vēža ārstēšanā. Vienas no lielāko Ziemeļamerikas integratīvās medicīnas klīniku vadītāja, Cancer Center for Healing ārste Lī Ērina Konelija atklāj spēcīgākos līdzekļus, kas ļāvuši veiksmīgi ārstēt cilvēkus ar audzēju.
* Pēcpandēmijas ekzēma. Stress, ko radīja ierobežojumi saistībā ar Covid-19, papildus nemitīgai roku mazgāšanai ar antibakteriāliem līdzekļiem daudziem saasināja ekzēmu. Pētām dabīgus līdzekļus, kuri atzīti par efektīviem un varētu palīdzēt risināt problēmu.