* Kāpēc mēs lietojam zāles, kas var kaitēt? Dažkārt, lai papildinātu zāļu aprakstu ar brīdinājumu, ka tās lietojamas tikai galējas nepieciešamības gadījumā, vai vispār izņemtu no apgrozības, jo tās ir pārāk bīstamas, paiet desmitiem gadu.
* Intervija ar aktrisi Sigitu Pļaviņu. “Es esmu lauku bērns. Man vajag darīt reālas lietas. Bet teātris ir tāda ilūziju māksla. Vienu dienu stāvi Dailes teātrī, un cilvēki aplaudējot ceļas kājās, bet nākamajā dienā esi vienkāršs cilvēks ar tādām pašām emocionālām un fiziskām problēmām kā jebkurš cits.”
* Kā pavisam reāli atbalstīt savu imūnsistēmu. Cilvēks ar vāju imunitāti, kas ir pieveikusi vienu vīrusu, joprojām ir uzņēmīgs pret citām nāvējošām slimībām, un viņa imūnsistēmu nestiprina arī vakcīna pret vienu konkrētu vīrusu. Taču ir izpētīts, kas to stiprina, un to ir vērts izmantot.
Lasīt vairāk
* Kultivējam mieru ar dārzkopību. Ir veikti neskaitāmi pētījumi, kas apliecina dārza darbu nomierinošo efektu, un šādā gaismā ravēšana vairs nešķiet mokoša un garlaicīga nodarbe.
* Parunāsim par nāvīti? Psihoterapeits Viesturs Rudzītis saka tā – nāves saprašanai ir ļoti praktiska nozīme. Ja nāvi uztveram ar mistiskām bailēm kā alu cilvēki, mēs gluži vienkārši nespējam orientēties ne savas patiešām modernās dzīves plānā, ne attiecībās ar tuviniekiem, ne pienākumos pret sabiedrību.
* Septiņas ēteriskās eļļas un ķiploks pret pēdu sēni. Papūloties pēdu sēnīti var novērst, turklāt ar aromātiskām ēteriskajām eļļām. Vai – spēcīgi smaržojošu ķiploku.
* Zāļu vietā – bites dzēliens. Bišu inde izrādījusies efektīvs līdzeklis pret Laimas slimību, artrītu, sāpēm muguras lejasdaļā, autoimūnām slimībām, pat Pārkinsona slimību un vēzi.